Новий

Амісепт (концентрат ) 5 л

Новий

Універсальний безальдегідний нехлорний засіб для знезараження медичних виробів (дезінфекція + достерилізаційного очищення + стерилізація), для поточної, заключної, профілактичної дезінфекції та одночасного миття всіх типів поверхонь, для проведення генеральних прибирань.

Детальніше

1 875,00 грн

Інформація

Сфера застосування:
Дезінфекція, достерилізаційного очищення і стерилізація ІМП багаторазового та одноразового використання, ендоскопів, наркозно-дихальної апаратури, кувезів для новонароджених, відпрацьованих матеріалів та т. Дезінфекція та очищення всіх типів поверхонь в приміщеннях, медичних приладів та устаткування, посуду, інвентарю і т.п. в установах охорони здоров'я та лікувально-профілактичних закладах усіх профілів, в тому числі дитячих і денних стаціонарах, відділеннях неонатології, палатах, блоках і відділеннях інтенсивної терапії для новонароджених, маніпуляційних, операційних, перев'язувальних кабінетах, хірургічних, терапевтичних, педіатричних, акушерських, гінекологічних, офтальмологічних , фізіотерапевтичних відділеннях лікувально-профілактичних їх закладів, пологових будинках, поліклініках, стоматологічних клініках і кабінетах, лікарнях, амбулаторіях, диспансерах, фельдшерських і фельдшерсько-акушерських пунктах, центрах з трансплантації органів, медсанчастинах і медпунктах, станціях швидкої медичної допомоги, донорських пунктах, відділеннях переливання крові, карети швидкої медичної допомоги, патологоанатомічних відділеннях, санаторіях, профілакторіях, реабілітаційних центрах, хоспісах, закладах соціального захисту населення, санпропускниках, установах судово-медичної ек спертізи, медичних профілі ьних центрах, клінічних, мікробіологічних, біохімічних, бактеріологічних, вірусологічних, серологічних та інші профільних діагностичних лабораторіях і т.
Властивості:
Рекомендований для знезараження обладнання з особливо чутливих матеріалів. Відсутність запаху. Має миючі властивості (85%). Можливість використання в присутності пацієнтів, відвідувачів. Володіє бактерицидною, туберкулоцидну, віруліцидну, фунгіцидну, спороцидну дію.
Склад мас. %: Додецілбіспропілентріамін - 15,0% -20,0%; алкілдиметилбензиламоній хлорид - 10,0% -15,0%; ПАР; інгібітори корозії; дистильована вода до 100.
Термін та умови зберігання робочих розчинів:
для запобігання природного вивільнення діючої речовини і зниження концентрації робочих розчинів рекомендується зберігати робочі розчини в тарі, щільно закривається. Для цього ідеально підходять ємності, контейнери, відра з кришками.
Термін зберігання невикористаного робочого розчину засобу становить 16 діб.
Упаковка: Поліетиленова Каністра ємністю л.
Країна виробник: Україна.
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-4/6173 від 01.03.2016г., зареєстровано в МОЗ України як засобу, на який встановлено гігієнічні нормативи, відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» №1645 -III від 06.04.2000 року (зі змінами) та Постанови КМУ «Про затвердження порядку реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів» № 908 від 03.07.2006 року (зі змінами) та який розміщений на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я України в розділі «Відкриті дані» .
Сертифікат якості від 10.12.2020р.
Роздріб від 1 шт – 1875,00 грн. / шт
Опт від 2 шт – 1825,00 грн. / шт

30 інші товари з цього розділу: