Новий

Гуасепт концентрат 1л засіб для стерилізації та дезінфекції

Новий

Універсальний безальдегідний нехлорний засіб для знезараження медичних виробів (дезінфекція + достерилізаційне очищення + стерилізація), для поточної, заключної, профілактичної дезінфекції і одночасного миття усіх типів поверхонь, для проведення генеральних прибирань.

Детальніше

410,00 грн

Інформація

Сфера застосування:
Дезінфекція, достерилізаційне очищення і стерилізація ВМП багаторазового і одноразового використання, ендоскопів, наркозно-дихальної апаратури, кувезів для новонароджених, знезараження відпрацьованих матеріалів тощо. Дезінфекція і очищення всіх типів поверхонь в приміщеннях, медичних пристроїв та устаткування, посуду, інвентарю тощо у закладах охорони здоров'я і лікувально-профілактичних закладах усіх профілів, лабораторій різних підпорядкувань, аптечні заклади, різні підприємства та промисловості, заклади сфери відпочинку та розваг, дитячі навчальні та учбові заклади, на транспорті тощо.
Властивості:
Рекомендований для знезараження обладнання з особливо чутливих матеріалів.
Відсутність запаху. Має миючі властивості. Має бактерицидну, туберкулоцидну, віруліцидну, фунгіцидну, спороцидну дію.
Можливість використання в присутності пацієнтів, відвідувачів.
Режими використання робочих розчинів:
• Традиційне прибирання - 100 мл/м²
• Прибирання з системою «Вермоп» - 15 мл/м²
Склад: полігексаметиленгуанідину гідрохлориду (ПГМГ) 26,0%±1,5%.

Термін та умови зберігання робочих розчинів: для запобігання природнього вивільнення діючої речовини та зниження концентрації робочих розчинів рекомендовано зберігати робочі розчини у тарі, яка щільно закривається. Для цього ідеально підходять ємності, контейнери, відра з кришками.
Термін зберігання невикористаного робочого розчину засобу становить 60 діб.
Упаковка: Поліетиленова пляшка ємністю 1л
Країна виробник: Україна
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 602-123-20-5/6256  від 10.03.2017р., зареєстровано в МОЗ України № 3 за  2019 рік як засоби, на який встановлено гігієнічні нормативи, відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» №1645-ІІІ від 06.04.2000 року (зі змінами) та Постанови КМУ «Про затвердження порядку реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів» № 908 від 03.07.2006 року (зі змінами) і який розміщено на офіційному веб-сайті МОЗ України в розділі  «Відкриті дані».
Cертифікат якості від 10.10.2020р.
Роздріб від 4  шт - 410,00  грн./шт
Опт від  12 шт  -  390,00 грн./шт

30 інші товари з цього розділу: