Новий

Септофан УНО ЕКСПРЕС 5л Засіб дезінфекційний для рук

Новий

Септофан УНО ЕКСПРЕС засіб дезінфекційний для оброблення рук– спеціально розроблено для дезінфекції рук працівників учбово-виховних закладів, лабораторій різного підпорядкування, об’єктів комунальних служб, в т.ч. косметичних салонів, перукарень, закладів громадського харчування

Детальніше

700,00 грн

Інформація

Септофан УНО ЕКСПРЕС засіб дезінфекційний для оброблення рук– спеціально розроблено для дезінфекції рук працівників учбово-виховних закладів, лабораторій різного підпорядкування, об’єктів комунальних служб, в т.ч. косметичних салонів, перукарень, закладів громадського харчування, соцзабезпечення, банківських установ, всіх видів транспорту; дезінфекції рук працівників підприємств харчової, фармацевтичної, біотехнологічної, косметичної промисловості, підприємств агропромислового комплексу та ветеринарного нагляду; дезінфекції рук та шкірних покривів персоналу інших об’єктів, діяльність яких вимагає додержання гігієнічних норм та правил, в зонах надзвичайних ситуацій, а також у побуті. Засіб забезпечує антисептичну дію, знищує мікроби за допомогою бактерицидного комплексу. Не викликає подразнення шкіри. Містить спирти. Має високу бактерицидну і вірулецидну активність відносно мікобактерій туберкульозу, гепатиту, вірусів герпесу; ефективний для дезінфекції рук з ціллю попередження розповсюдження хвороботворних мікроорганізмів (в т.ч. збудників сальмонельозу, дезинтерії, холери) та профілактики гострих кишкових захворювань, причиною яких є стійкі штами мікроорганізмів, відносно яких інші препарати не завжди ефективні; високоактивний по відношенню до грибкових захворювань (кандидози, дерматити).
Склад:
Етанол, гліцерин, барвник.
Призначення:
Рекомендований для використання працівниками харчової м’ясо- молочної промисловості, в сільському господарстві, медицині і в побуті, а також в зонах підвищеної інфекційної небезпеки. За рахунок збалансованої комбінації, засіб для рук забезпечить не тільки видалення найдрібніших забруднень, а і її профілактичну антисептичну обробку.
Спосіб використання:
Перед роботою ретельно помити руки з милом, висушити, нанести невелику кількість засобу на поверхню рук, рівномірно розподілити, втираючи в шкіру. Витримати 1-2 хвилини на повітрі, а потім приступати до роботи.
Зберігання: Зберігати в сухому, закритому приміщенні за температуривід 5 оС до 30 оС.
Tермін зберігання (термін придатності) засобу:  3 роки з дати виготовлення.
Упаковка: Поліетиленова пляшка ємністю 5л
Країна виробник: Україна
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 12.2-18-5/9961 від 06.05.2020р., зареєстровано в МОЗ України № 373 за  2020 рік як засоби, на який встановлено гігієнічні нормативи, відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» №1645-ІІІ від 06.04.2000 року (зі змінами) та Постанови КМУ «Про затвердження порядку реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів» № 908 від 03.07.2006 року (зі змінами) і який розміщено на офіційному веб-сайті МОЗ України в розділі  «Відкриті дані».
Паспорт безпеки: 29/02/2020
Роздріб від 1  шт -    700,00 грн./шт
Опт від  2 шт  - 650,00 грн./шт

30 інші товари з цього розділу: