Новий

СЕПТОФАН ХД ГЕЛЬ дезінфікуючий гель для оброблення рук

Новий

СЕПТОФАН ХД ГЕЛЬ – дезінфікуючий засіб у вигляді гелю для оброблення рук працівників учбових закладів, лабораторій різного підпорядкування, об’єктів комунальних служб, в т.ч. косметичних салонів, перукарень, закладів громадського харчування

Детальніше

275,00 грн

Інформація

СЕПТОФАН ХД ГЕЛЬ – дезінфікуючий засіб у вигляді гелю для оброблення рук працівників учбових закладів, лабораторій різного підпорядкування, об’єктів комунальних служб, в т.ч. косметичних салонів, перукарень, закладів громадського харчування, соцзабезпечення, банківських установ, всіх видів транспорту; дезінфекції рук працівників підприємств харчової, фармацевтичної, біотехнологічної, косметичної промисловості, підприємств агропромислового комплексу та ветеринарного нагляду; дезінфекції рук та шкірних покривів персоналу інших об’єктів, діяльність яких вимагає додержання гігієнічних норм та правил, в зонах надзвичайних ситуацій, а також у побуті. Засіб забезпечує антисептичну дію, знищує мікроби за допомогою бактерицидного комплексу. Не викликає подразнення шкіри. Містить спирт. Має високу бактерицидну та вірулецидну активність відносно мікобактерій туберкульозу, гепатиту, вірусів герпесу; ефективний для дезінфекції рук з ціллю попередження розповсюдження хвороботворних мікроорганізмів (в т.ч. збудників сальмонельозу, дезинтерії, холери) та профілактики гострих кишкових захворювань, причиною яких є стійкі штами мікроорганізмів, відносно яких інші препарати не завжди ефективні; високоактивний по відношенню до грибкових захворювань (кандидози, дерматити). Без барвників та консервантів, екологічно чистий продукт. Засіб має пролонговану у часі антимікробну активність.
Склад:
Складові частини для дезінфікуючих засобів відповідають рекомендаціям ЕС 89/542.
Складові частини: вода демінералізована, 1-пропанол, 2-пропанол, гелеутворювач, гліцерин.
Призначення:
Рекомендований для використання працівниками харчової промисловості, в сільському господарстві, медицині та в побуті, а також в зонах підвищеної інфекційної небезпеки. За рахунок збалансованої комбінації, засіб для дезінфекції рук забезпечить видалення найдрібніших забруднень та її профілактичну антисептичну обробку.
 Спосіб використання:
 Перед роботою ретельно помити руки з милом, висушити, та на сухі чисті руки нанести 1,5 - 3 мл засобу та втирати на протязі 30 сек. до повного висихання. Змивання засобу після обробки не потрібне.

 
Зберігання:
 Зберігати в сухому, закритому приміщенні при температурі від 5ºС до 30ºС. Не допускати попадання прямих сонячних променів.

Термін придатності :
 36 місяців з дати виготовлення.
Упаковка:
Поліетиленова пляшка ємністю 1л.
Країна виробник: Україна
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 602-123-20-5/28176 від 11.09.2017р., зареєстровано в МОЗ України № 104 за 2019 рік як засоби, на який встановлено гігієнічні нормативи, відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» №1645-ІІІ від 06.04.2000 року (зі змінами) та Постанови КМУ «Про затвердження порядку реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів» № 908 від 03.07.2006 року (зі змінами) і який розміщено на офіційному веб-сайті МОЗ України в розділі  «Відкриті дані».
Паспорт безпеки: 28/02/2017
Роздріб від 4  шт -    275,00 грн./шт
Опт від  12 шт  - 255,00 грн./шт

30 інші товари з цього розділу: